در باب جهاد و شعبه ها و اشکال مختلف آن زیاد گفته اند و شنیده ایم از جهاد اصغر و جهاد اکبر و لوازم هریک از این سنگرهای انسان ساز. یک اردوی جهادی دانشجویی هم دو بعد دارد یکی کالبد و دیگری روح حاکم بر اردو. کالبد اردو شامل فعالیت هایی است که در کمیته هایی مثل عمرانی، فرهنگی و آموزشی، مردمیاری و بهداشتی و پزشکی سازماندهی و عملیاتی می گردد. اما بعد اصلی یک اردوی جهادی، حاکم شدن روح معنویت و عمل خالصانه بر فضای عمومی و انفرادی یک حرکت جهادی است و اهمیت این جهاد تا بدانجاست که حضرت امام روح الله در معرکه جنگ به حاج عبدالله والی فرمان عزیمت به نقاط محروم و پیگیری ماموریت فقرزدایی را می دهند... چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید!


برای دانلود گزارش چهارمین اردوی جهادی گروه فاطمه الزهرا(س) بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان و آشنایی با روند کلی یک اردوی جهادی ( اینجا را کلیک کنید )

گزارش تصویری دومین حضور کمیته تبلیغات گروه جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان در نماز جمعه:

یکی از رویدادهای جالب توجه، حضور سرزده سردار انوری فرمانده بسیج سازندگی سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان در غرفه گروه جهادی بود که این حرکت مورد توجه ایشان به عنوان یک الگوی بدیع و ابتکاری با قابلیت توسعه در سایر گروه های جهادی قرار گرفت.

 

{AG thumbWidth="200" thumbHeight="120" thumbAutoSize="none" arrange="priority" backgroundColor="ffffff" foregroundColor="808080" highliteColor="fea804" frame_width="500" frame_height="300" newImageTag="0" newImageTag_days="7" paginUse="0" paginImagesPerGallery="10" albumUse="0" showSignature="0" plainTextCaptions="0" template="classic" popupEngine="slimbox"}jahadi91/jahadi-jome1{/AG}

مظالب مرتبط:

* فصل خاكي شدن است... پنجمین اردوی جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان
* گزارش تصویری حضور دوره ای گروه جهادی حضرت فاطمه الزهرا(س) بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان در نماز جمعه اصفهان

ارتباط با مسئول بسیج دانشجویی

شبکه های اجتماعی

کانال بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان @uisb_ir
کانال تلگرام فرکانس 313 @ferekanse313
کانال تلگرام پایگاه فنی و مهندسی @eng_uisb
کانال تلگرام پایگاه ادبیات @BasijAdabiatEsf
کانال پایگاه علوم تربیتی و روانشناسی @psychobasig
کانال تلگرام هیات مکتب الزهرا @maktabazzahra_esfahan