تشپیع یکر مطهر یک شهید گمنام دوران دفاع مقدس در دانشگاه اصفهان

امروزسه‌شنبه ۳۰ بهمن و همزمان با در پیش بودن  شهادت حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها)،مراسم تشییع  پیکر مطهر یک شهید گمنام دوران دفاع مقدس  دانشگاه اصفهان با حضوردانشجویان، اساتید  و کارکنان دانشگاه اصفهان در این دانشگاه برگزار شد.

گزارش تصویری مراسم.

 

*****************************************************************************************************************************************************************************************

 

 

...
 اقدام تحسین برانگیز دانشجویان دختر دانشگاه اصفهان

گفت‌وگوی فارس با دانشجویان دختر دانشگاه اصفهان که به صورت خود جوش اقدامی را آغاز کرده‌اند که می‌تواندمنشأ تحول در اقتصاد کشور باشد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، حمایت از تولید ملی یکی از راهکارهای عملی شدن اقتصاد مقاومتی است؛ البته در کنار اینکه لازم است مردم مصرف محصولات داخلی را ترجیح دهند تولیدکنندگان هم باید کیفیت محصولات خود را افزایش دهند که اعتماد مصرف‌کنندگان فعلی خویش را حفظ کنند و موجب جلب اعتماد سایرین هم شوند.

در این بین همانند بسیاری از عرصه‌ها دانشجویان می‌توانند در خط م ...

دبیر ستاد جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان گفت: امسال دهمین دوره اردوی جهادی در سطح دانشگاه اصفهان در بازه زمانی ۱۴ لغایت ۲۴ تیرماه در مناطق محروم کشور برگزار خواهد شد.

محمد حسن سیوندیان، دبیر ستاد جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان گفت: امسال دهمین دوره اردوی جهادی در سطح دانشگاه اصفهان در بازه زمانی ۱۴ لغایت ۲۴ تیرماه در مناطق محروم کشور برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به نام گذاری اردوی جهادی دانشگاه اصفهان به نام «میسازیم تا ساخته شویم» تاکید کرد: باتوجه به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در مورد اردوهای جهادی که میفرمایند: «واقعا جهاد است؛این اردوهای جهادی ،هم تمرین است ، هم خدمت است ، هم خودسازی است ، هم آشنایی با فضای جامعه است.» این نام برای اردو در نظر گرفته شده است.

دبیر ستاد جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان افزود: همه ساله برا ...

بیانیه دانشجویان انقلابی اصفهان : وای بر اندک جماعتی که رطب می‌خورند و منع رطب می‌کنند

در بیانیه دانشجویان انقلابی اصفهان آمده است: وای بر اندک جماعتی که رطب می‌خورند و منع رطب می‌کنند؛ کباده اخلاق، آزادی و احترام به حقوق دیگران کشیدن که سخت نیست. اندک دانشجو نماهایی که شناسنامه اعتباری دولت مستعجل امید را دارند، اخیراً خوب سیرت بی‌صورت خویش را نشان داده‌اند و دست پیش را گرفته‌اند تا پس نیفتند.

 

...

ادامه مطلب...

رئیس بسیج دانشجویی: در این 4 سال دولت یازدهم به عزت فروشی رسیدیم/ کم کردن سایه جنگ با امضای برجام، دروغ است

رئیس سازمان بسیج دانشجویی گفت: به دروغ به ما می‌گویند که برجام سایه جنگ را از ایران کم کرد، کدام جنگ؟ اگر اوباما قرار بود با ایران جنگ کند، هیچ زمانی نمی‌گفت فقط باید از راه مذاکره به ایران ضربه زد و با ایران نمی‌توان جنگ کرد.

 

...

ادامه مطلب...

دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان مستقل کشور:  تفکر غیرانقلابی ناکارآمدی‌ها را در ایران به وجود آورده است/ تداوم انقلاب ایران با عبور از موانع ناکارآمدی‌ها

دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان مستقل کشور گفت: تفکر غیرانقلابی در ایران باعث ایجاد موانعی مانند ناکارآمدی در حوزه اقتصاد و فساد شده است.

 

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، پیام مرادی عصر امروز در همایش جوانان انقلابی اظهار کرد: جوانان انقلابی باید در همایش جوانان انقلابی نظرات و افکار خود را با هم یکسان کنند.

وی با بیان اینکه دو نگاه اشتباه در مورد انقلابی بودن وجود دارد، افزود: عده‌ای به انقلاب به عنوان یک رخداد تاریخی می‌نگرند اما به گفته رهبر معظم انقلاب در این مورد فقط مسن‌ ...

ادامه مطلب...

۳۵۰ نفر از دانشجویان دانشگاه اصفهان به اردوی راهیان‌‌نور اعزام می‌شوند

مسئول ستاد راهیان‌نور بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان گفت: امسال بیست و سومین دوره اردوی راهیان‌نور در سطح دانشگاه اصفهان با حضور ۳۵۰ نفر از دانشجویان در بازه زمانی ۱۶ تا ۲۱ اسفند ماه در مناطق عملیاتی جنوب کشور برگزار خواهد شد.

سیوندیان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجو، با اشاره به برگزاری بیست و سومین دوره اردوی راهیان نور دانشگاه اصفهان در اسفند ماه، گفت: اردوی راهیان نور به عنوان بهترین وسیله برای آشنایی جوانان امروزی با روحیه ایثار و جهاد در راه خدا مطرح است که با توجه به مشکلات فعلی کشور از ظرفیت ...

ادامه مطلب...

عادلی نژاد در گفت و گو با خبرگزاری دانشجو: دست و پا زدن اصلاحات برای بازگشت به صحنه سیاسی کشور/ بستن دهان ها امنیتی کردن دانشگاه نیست؟

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان گفت: اصلاحات در صحنه سیاسی کشور دیگر جایگاهی ندارد و این حرکاتی که ما می بینیم تنها دست و پا زدن برای بازگشت به صحنه است که به اعمال امنیتی روی آورده‌اند که مایه تاسف مردم می‌شود.

عادلی نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجو در خصوص طرح دوفوریتی نمایندگان لیست امید برای محدودسازی سوال مردم از مسئولین گفت: اساسا نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر پایه اصل مردم سالاری دینی بنا گشته است و در این نظام این مردم هستند که سوال و مطالبات خود را مطرح کرده و مسئولان هم باید طبق وظیفه خود پاسخ دهند.

...

ادامه مطلب...

اطلاعیه

 طبق مصوبه شورای فرهنگی دانشگاه اصفهان در بازه زمانی اردوی راهیان نور هیچ  امتحان میان ترمی نباید برگزار شود.
16 اسفند الی 21 اسفند

پشت تمام رنگ ها

https://telegram.me/joinchat/A1PfUTvyX4CBnMC6G6XMcQ

...
بازتاب نامه۱۴۶ تشکل بسیج دانشجویی کشور خطاب به آقای روحانی در رسانه ها

 


بازتاب نامه۱۴۶ تشکل بسیج دانشجویی کشور خطاب به آقای روحانی در رسانه ها

مردم خوزستان منتظر عملی شدن وعده‌های دولت هستند. درخواست دانشجویان برای سفر آقای روحانی به خوزستان

http://www.bso.ir/id/66346

...

ارتباط با مسئول بسیج دانشجویی

شبکه های اجتماعی

کانال بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان @uisb_ir
کانال تلگرام فرکانس 313 @ferekanse313
کانال تلگرام پایگاه فنی و مهندسی @eng_uisb
کانال تلگرام پایگاه ادبیات @BasijAdabiatEsf
کانال پایگاه علوم تربیتی و روانشناسی @psychobasig
کانال تلگرام هیات مکتب الزهرا @maktabazzahra_esfahan