مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان گفت: اصلاحات در صحنه سیاسی کشور دیگر جایگاهی ندارد و این حرکاتی که ما می بینیم تنها دست و پا زدن برای بازگشت به صحنه است که به اعمال امنیتی روی آورده‌اند که مایه تاسف مردم می‌شود.

عادلی نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجو در خصوص طرح دوفوریتی نمایندگان لیست امید برای محدودسازی سوال مردم از مسئولین گفت: اساسا نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر پایه اصل مردم سالاری دینی بنا گشته است و در این نظام این مردم هستند که سوال و مطالبات خود را مطرح کرده و مسئولان هم باید طبق وظیفه خود پاسخ دهند.

 

وی افزود: مردم صاحبان اصلی این کشور و نظام هستند و مگر می شود برای پرسش از مسئولان حبس شوند، پس وظیفه پاسخ گویی مسئولان چه می شود و اگر مسئولان با مطالبه مشکل دارند اساسا چرا مسئول شده اند؟ 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان گفت: طرح مطرح شده در مجلس از چند دیدگاه قابل بررسی است، یکی اینکه چه کسانی این طرح را ارائه کرده اند؟ افرادی که خود را حامی آزادی بیان دانسته و همواره نظام و کشور را به این متهم می کنند که بستر آزادی بیان در کشور ایجاد نشده است. 

 عادلی نژاد ادامه داد: شعار انتخاباتی خود را آزادی می گویند و اکنون که نتیجه اعمال و رفتار غیر علمی آنها مشخص شده می خواهند دهان ها را ببندند. 

 وی افزود: دیدگاه بعد زمان ارائه طرح است که بدون شک با توجه به فاصله سه چهار ماهه تا انتخابات سال ۹۶ یکی از دلایل اصلی ارائه طرح سوءاستفاده از این طرح در ایام انتخابات است.

 مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان گفت: اصلاح طلبان این طرح را مطرح کرده اند تا از اشتباهات خودشان فرار کنند، از سکوتشان در فتنه فرار کنند و بر آن سرپوش بگذارند.

 عادلی نژاد ادامه داد: بسیاری از مدعیان اصلاحات در فتنه سال ۸۸ دخیل بوده و تا کنون در قبال آن سکوت کرده اند؛ چرا که خودشان آن آشوب را درست کردند، حرفی ندارند بگویند پس می خواهند دهان ها را ببندند.

 وی افزود: در موضوع برجام و مذاکرات با آمریکا نیز می بینیم که نتیجه ای حاصل نشده و آمریکا همان طور که رهبر انقلاب فرمودند، خلف وعده می کند، دولت و اصلاح طلبان حامی مذاکره با آمریکا به جای اینکه بیایند و به اشتباه خود اقرار کنند سخن از بستن دهان ها می زنند.

 مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان تصریح کرد: این منش این افراد است، تنها و تنها پوچ و توخالی بودن شعارهای زنده باد مخالف من و آزادی بیان را می رساند،. به دانشگاه ها می آیند می گویند دانشگاه امنیتی است؛ اما بستن دهان ها را امنیتی نمی دانند!

 عادلی نژاد خاطرنشان کرد: اصلاحات در صحنه سیاسی کشور دیگر جایگاهی ندارد و این حرکاتی که ما می بینیم تنها دست و پا زدن برای بازگشت به صحنه است که به اعمال امنیتی روی آورده اند که مایه تاسف مردم می شود.

 

ارتباط با مسئول بسیج دانشجویی

شبکه های اجتماعی

کانال بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان @uisb_ir
کانال تلگرام فرکانس 313 @ferekanse313
کانال تلگرام پایگاه فنی و مهندسی @eng_uisb
کانال تلگرام پایگاه ادبیات @BasijAdabiatEsf
کانال پایگاه علوم تربیتی و روانشناسی @psychobasig
کانال تلگرام هیات مکتب الزهرا @maktabazzahra_esfahan