مسئول ستاد راهیان‌نور بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان گفت: امسال بیست و سومین دوره اردوی راهیان‌نور در سطح دانشگاه اصفهان با حضور ۳۵۰ نفر از دانشجویان در بازه زمانی ۱۶ تا ۲۱ اسفند ماه در مناطق عملیاتی جنوب کشور برگزار خواهد شد.

سیوندیان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجو، با اشاره به برگزاری بیست و سومین دوره اردوی راهیان نور دانشگاه اصفهان در اسفند ماه، گفت: اردوی راهیان نور به عنوان بهترین وسیله برای آشنایی جوانان امروزی با روحیه ایثار و جهاد در راه خدا مطرح است که با توجه به مشکلات فعلی کشور از ظرفیت آن می توان تا حد زیادی برای نهادینه کردن روحیه جهادی در بین مردم کشور استفاده کرد.

 

 

وی افزود: روحیه انقلابی به عنوان مهم ترین نیاز فعلی کشور و مورد تاکید مقام معظم رهبری است و اردوی راهیان نور علاوه بر مفید بودن برای زائرین، اعضای کادر انقلابی و آماده به کار را نیز برای کار جهادی و انقلابی تربیت می کند.
مسئول ستاد راهیان نور بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان عنوان کرد: با کمک خداوند امسال بیست و سومین دوره اردوی راهیان نور در سطح دانشگاه اصفهان با حضور ۳۵۰ نفر از دانشجویان در بازه زمانی ۱۶ الی ۲۱ اسفند ماه در مناطق عملیاتی جنوب کشور برگزار خواهد شد.
وی با اشاره  به نام گذاری اردوی دانشگاه اصفهان به نام «پشت تمام رنگ ها» تاکید کرد: با توجه به بیانات راهبردی رهبرمعظم انقلاب از آنجا که اختلال در دستگاه محاسباتی هدف اصلی دشمن است، محور اصلی فرهنگی اردو با توجه به سیره شهدا با عنوان «اصلاح دستگاه محاسباتی» در نظر گرفته شده است که خادمین، راویان و روحانیون کاروان در طول سفر به تبیین آن می پردازند.

سیوندیان با بیان اینکه کاروان دانشجویی به مدت چهار روز از یادمان های دوکوهه، شرهانی، فکه، هویزه، طلائیه، شلمچه، اروندکنار، معراج الشهدا و دیگر یادمان ها بازدید می کنند، افزود:  با توجه به استقبال بی سابقه دانشجویان، در برنامه ریزی اولیه پیش بینی ثبت نام ۴۵۰ نفر از دانشجویان را داشتیم؛ اما با توجه به کمبود بودجه این تعداد به ۳۵۰ نفر تقلیل پیدا کرد که از این تعداد ۱۰۰نفر از برادران و ۲۵۰ نفر از خواهران دانشجو از دانشگاه اصفهان در قالب هشت دستگاه اتوبوس به اردوی راهیان نور اعزام می شوند.

مسئول ستاد راهیان نور بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان با اشاره به استقبال بالای دانشجویان خاطرنشان کرد: اولویت اعزام با دانشجویانی است که برای اولین بار به مناطق هشت سال دفاع مقدس اعزام می شوند.

سیوندیان گفت: ستاد راهیان نور دانشگاه اصفهان در دو قسمت خواهران و برادران تشکیل و سازماندهی شده است و از دیگر برنامه های این سفر معنوی اعزام بیش از ۷۰ خادم افتخاری خواهر و ۳۰  برادر در قالب کمیته های پزشکی، پشتیبانی، آموزشی، فرهنگی و اجرایی است.

وی در پایان گفت: این انقلاب فراز و نشیب های زیادی را پشت سر گذاشته است که بحمدالله با لطف الهی و برکت خون شهیدان به شجره طیبه و مستحکم تبدیل شده است.انشاالله که سرباز خوبی برای امام زمان (عج)و نایب بر حقشان باشیم و بتوانیم از ظرفیت اردوی راهیان نور برای تبیین گفتمان ناب انقلاب اسلامی استفاده کنیم.

 

ارتباط با مسئول بسیج دانشجویی

شبکه های اجتماعی

کانال بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان @uisb_ir
کانال تلگرام فرکانس 313 @ferekanse313
کانال تلگرام پایگاه فنی و مهندسی @eng_uisb
کانال تلگرام پایگاه ادبیات @BasijAdabiatEsf
کانال پایگاه علوم تربیتی و روانشناسی @psychobasig
کانال تلگرام هیات مکتب الزهرا @maktabazzahra_esfahan