رئیس سازمان بسیج دانشجویی گفت: به دروغ به ما می‌گویند که برجام سایه جنگ را از ایران کم کرد، کدام جنگ؟ اگر اوباما قرار بود با ایران جنگ کند، هیچ زمانی نمی‌گفت فقط باید از راه مذاکره به ایران ضربه زد و با ایران نمی‌توان جنگ کرد.

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، داود گودرزی عصر امروز در همایش جوانان انقلابی اظهار کرد: سه سالی است که مقام معظم رهبری نکاتی را به جوانان انقلابی متذکر شدند و فرمودند که «آماده شوید برای دفاع از خرمشهرها» اما این دفاع غیرنظامی است.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری، افزود: هم‌چنین رهبر معظم انقلاب فرمودند که راه‌حل مشکلات کشور مذاکره با غیر نیست و چند دلیل را به خاطر این موضوع عنوان کردند.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی تصریح کرد: اگر نسبت ما با نظرات مقام معظم رهبری یکسان شود، مشکلات ما حل خواهد شد و ایشان فرمودند که «راه‌حل مشکلات کشور، شما جوانان هستید.»

وی تأکید کرد: رهبر معظم انقلاب خطاب به جوانان فرمودند که جهاد کبیر یعنی عدم تبعیت از دشمن و این یعنی اگر رهبر را دوست دارید جهاد روشنگری داشته باشید و سکوت نکنید، با مردم حرف بزنید.

گودرزی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با دانشجویان در سال 93 ادامه داد: تکیه رهبر معظم انقلاب این است که از تشکل‌های دانشجویی دفاع کنید و برداشت بنده از این موضوع این است که حضرت آیت‌الله خامنه‌ای آینده کشور را می‌بینند.

وی بیان کرد: در حال حاضر ما در اوج تهدید و در اوج فرصت هستیم چرا که هیچ زمانی به اندازه امروزه ما مورد تهدید دشمن نبودیم اما باید در نظر داشته باشیم فرصت بسیار داریم چرا که حکومت لیبرالی به گفته غربی‌ها در حال اتمام است.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی خاطرنشان کرد: کسانی که به ما وحشی می‌گفتند، در حال حاضر جوان‌هایشان عضو گروه تروریستی داعش هستند، مردم از خونریزی و جنگ خسته شده‌اند اما کافی است تا ما جوانان گوش به فرمان مقام معظم رهبری باشیم.

وی اضافه کرد: اردیبهشت سال 92 مقام معظم رهبری فرمودند که «انتخابات در پیش داریم و رئیس‌‌جمهور اثر 40 ساله‌ای برای کشور دارد» مشاهده می‌کنیم، در این 4 سال ما به عزت فروشی رسیدیم.

گودرزی گفت: به دروغ به ما می‌گویند که برجام سایه جنگ را از ایران کم کرد، کدام جنگ؟ اگر اوباما قرار بود با ایران جنگ کند،  هیچ زمانی نمی‌گفت فقط باید از راه مذاکره به ایران ضربه زد و با ایران نمی‌توان جنگ کرد.

وی اظهار کرد: شک نکنید که شما جوانان اگر با بصیرت در میدان نبرد با دشمنان رقابت کنید قطعاً به خواسته‌های خود خواهید رسید اما اگر انقلابی نباشیم اسلام، ایران و جامعه سیلی خواهد خورد.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی با بیان اینکه وحدت در جریان انقلاب یکی از موارد انقلابی‌گری است، ادامه داد: مقام معظم رهبری دایره انقلابیون را در کشور تا حد امکان باز می‌کند.

وی با اشاره به دایره‌ها و 5 مورد ویژگی یک فرد انقلابی که رهبر معظم انقلاب عنوان کردند، بیان کرد: باید نه تنها در انتخابات بلکه در همه عرصه‌ها وحدت داشته باشیم.

گودرزی با بیان اینکه همه جریان انتخابات شده است که فلان نامزد خوب یا بد است، تأکید کرد: همه افرادی که با کلیت نظام مشکل ندارند، با نظرات دشمن موافق نیستند و به کشور ضربه نمی‌زنند را می‌توان انقلابی محسوب کرد.

وی با بیان اینکه نسبت جوانان انقلابی با مقام معظم رهبری بسیار مهم است، افزود: باید با مقام معظم رهبری همواره همراه باشیم و مقابل مشکلات اساسی سکوت نکنیم.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی با بیان اینکه محور حل مشکلات ولایت‌ فقیه است، تصریح کرد: باید این محوریت صحیح باشد و این خود مسأله است که ما چطور با مقام معظم رهبری نسبت و رابطه داریم؛ بدانیم که در صحبت‌های مقام معظم رهبری اغراق وجود ندارد و بر این اساس فضای سیاسی کشور باید به دست ما جوانان حل شود.

 

ارتباط با مسئول بسیج دانشجویی

شبکه های اجتماعی

کانال بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان @uisb_ir
کانال تلگرام فرکانس 313 @ferekanse313
کانال تلگرام پایگاه فنی و مهندسی @eng_uisb
کانال تلگرام پایگاه ادبیات @BasijAdabiatEsf
کانال پایگاه علوم تربیتی و روانشناسی @psychobasig
کانال تلگرام هیات مکتب الزهرا @maktabazzahra_esfahan