در بیانیه دانشجویان انقلابی اصفهان آمده است: وای بر اندک جماعتی که رطب می‌خورند و منع رطب می‌کنند؛ کباده اخلاق، آزادی و احترام به حقوق دیگران کشیدن که سخت نیست. اندک دانشجو نماهایی که شناسنامه اعتباری دولت مستعجل امید را دارند، اخیراً خوب سیرت بی‌صورت خویش را نشان داده‌اند و دست پیش را گرفته‌اند تا پس نیفتند.

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، 200 نفر از جوانان دانشگاه اصفهان بیانیه‌ای را که در همایش جوانان انقلابی قرائت شد امضا کردند.

در ابتدای این بیانیه آمده است: وای بر اندک جماعتی که رطب می‌خورند و منع رطب می‌کنند، کباده اخلاق، آزادی و احترام به حقوق دیگران کشیدن که سخت نیست. اندک دانشجو نماهایی که شناسنامه اعتباری دولت مستعجل امید را دارند، اخیراً خوب سیرت بی‌صورت خویش را نشان داده‌اند و دست پیش را گرفته‌اند تا پس نیفتند. چند خط حرف حساب به محضر بی‌ارزششان تقدیم می‌کنیم.

در ادامه این بیانیه آمده است: اولاً آن روز که شما و امثالتان نبودید، انقلاب و انقلابی‌گری وجود داشت و بنا به قول اهالی فلسفه، حادث، نمی‌تواند بر قدیم شرح تعریف بنویسد. شما که از ذات انقلاب بویی نبرده‌اید چطور تفاوت انقلابی بودن را از انقلابی نبودن تشخیص می‌دهید؟

دانشجویان در ادامه این بیانیه متذکر شدند: ثانیاً، از پنهان کردن بی‌هویتی «خویش پشت ناسزا گفتن و تهمت زدن به بقیه خسته نشده‌اید؟ چرا به جای تهمت زدن و صرف قید» نبودن «برای بقیه جریان‌ها، از» بودن خودتان حرفی نمی‌زنید؟ هرچند پاسخ این پرسش برای ما مشخص است اما برای افکار سایر دانشجویان پاسخ دهید. ما می‌دانیم ذهن بیدار دانشجویان هویت استقراضی شما را قبول نمی‌کند اما تلاشتان را بکنید!

در ادامه این بیانیه آمده است: ثالثاً، شما از کدام گنداب تغذیه محتوایی و جریانی می‌کنید که در روز روشن به دریای انقلاب دهن‌کجی می‌کنید و هیچ مسؤولی به شما معترض نمی‌شود؟ کجا هستند همان مسؤولانی که در مقابلشان تعهد به اخلاق و تعامل می‌دادید و امروز با همان دهان متعهد، به مرجع اصلی اخلاق یعنی انقلاب توهین می‌کنید؟ زین پس برای حرف شما باید کمتر از آب همان گنداب ارزش قائل شد.

در پایان این بیانیه آمده است: انقلابی بودن راهی است به درازای تاریخ تشیع و ما پیرو این راه هستیم. امید آنکه از همدیگر سبقت بگیریم و به مقام انقلابی‌گری نائل بیاییم و ای کاش آن روز حتی پلاک ما هم یافت نشود. برای شما به خطا رفتگان دعا می‌کنیم از کشتی انقلاب جا نمانید و ان‌شاءالله بیش از این به تخته پاره‌های امید چنگ نزنید.

 

ارتباط با مسئول بسیج دانشجویی

شبکه های اجتماعی

کانال بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان @uisb_ir
کانال تلگرام فرکانس 313 @ferekanse313
کانال تلگرام پایگاه فنی و مهندسی @eng_uisb
کانال تلگرام پایگاه ادبیات @BasijAdabiatEsf
کانال پایگاه علوم تربیتی و روانشناسی @psychobasig
کانال تلگرام هیات مکتب الزهرا @maktabazzahra_esfahan