به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان ، ثبت نام دوره های آموزشی سازمان بسیج دانشجویی (طرح ولایت) و دوره آموزشی تشکیلاتی ، تفریحی بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان آغاز شد.

معرفی:

دوره های آموزشی سازمان بسیج دانشجویی: این طرح ها توسط سازمان بسیج دانشجویی برگزار خواهد شد. شاخص ترین این دوره ها (طرح ولایت ) است

این دوره که همه ساله در تابستان برگزار می شود با محورآموزشی ودر۶ مبحث بنیادین تدریس می شود که هر مبحث بنیادین بصورت مبسوط توسط اساتید موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) و تحت نظارت استاد فرزانه حضرت آیت ا…مصباح یزدی ارائه می گردد که دانشجویان را برای رویارویی با بزرگترین خطرات این راه خطیر آماده می کنند ، این دوره در دو بخش استانی و کشوری برگزار می شود که دوره ی استانی آن حدود 10 روز و دوره کشوری در حدود 40  روز می باشد.

این دوره محدود به مبحث آموزشی نمی شود و به تعبیر مقام معظم رهبری(دام ظله)” اینجا آمیزه ای ازعلم وایمان، تفکر وعاطفه مشاهده می شود.”و در کنار مباحث آموزشی جلسات اخلاقی تربیتی نیز برای طرح آموزه های اخلاقی با حضور اساتید برجسته برگزار می شود که عهده دارتقویت بنیه های معنوی دانشجویان را بر عهده دارد ولازم به ذکر است دراین دوره با حضور اساتید کشوری مختلف به مباحث فرهنگی ، جریان شناسی و تشکیلاتی و… نیز پرداخت می شود که برای تعمیق بصیرت در نظر گرفته شده است.

دوره تخصصی پژوهشی نیز در حال طرح ریزی است که در آن دوره دانشجویان مباحث را بصورت عمیق تر و تخصصی ترگذرانده و با همکاری اساتید در حوزه پژوهشی و کاربردی، مسیر معرفتی خود را ادامه خواهند داد. در این دوره موضوعات مهارتی خاص نیز فراگرفته می شود.

جهت مطالعه بیشتر در مورد این طرح اینجا را کلیک کنید

دوره آموزشی ، تشکیلاتی ، تفریحی بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان : این دوره توسط بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان به منظور آموزش دانشجویان دانشگاه اصفهان برگزار می گردد. این دوره از برنامه های متنوع آموزشی تشکیلاتی و تفریحی تشکیل شده است.

 

مهلت ثبت نام پایان یافت

ارتباط با مسئول بسیج دانشجویی

شبکه های اجتماعی

کانال بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان @uisb_ir
کانال تلگرام فرکانس 313 @ferekanse313
کانال تلگرام پایگاه فنی و مهندسی @eng_uisb
کانال تلگرام پایگاه ادبیات @BasijAdabiatEsf
کانال پایگاه علوم تربیتی و روانشناسی @psychobasig
کانال تلگرام هیات مکتب الزهرا @maktabazzahra_esfahan