بسم الله الرحمن الرحیم

«ما اصولی داریم که باید از این اصول تخطی نشود؛ یعنی به نام فکرپردازی و اندیشه ورزی، از اصول انحراف پیدا نشود/ به طور جدی به کارهای فکری و فرهنگی ِ برنامه مند و هدفمند و عمیق بپردازند/ شما هرچه می توانید، دایره ی خلصین را توسعه بدهید؛ کاری کنید که افراد خالصی که می توانند جامعه ی شما را خالص کنند، در جامعه بیش تر شوند.»

امام خامنه ای (مدظله العالی)

 

اولین جلسه ی شورای اندیشه ورز واحد خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان با حضور اعضا و مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان در محل قرارگاه شهدای گمنام برگزارشد.

آنالوئی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان در ابتدای این جلسه با اشاره به لزوم اهمیت فعالیت های شورای اندیشه ورز در همه مجموعه ها به خصوص بسیج دانشجویی عنوان کرد: رجوع اعضای جدید به افرادی که تخصص و تجربه دارند در جهت همیاری، هم فکری و انتقال تجربه در مسیر انجام هرچه بهتر و مؤثرتر فعالیت ها و مسئولیت ها ضروری است. وی با اشاره به فعالیت های انجام شده در بسیج عنوان کرد خط مشی اصلی بسیج به منظور پویاتر شدن آن توجه به نقاط ضعف وقوت وهمچنین نقد منصفانه می باشد.

در این جلسه پس از بحث وتبادل نظر پیرامون مسائل ومشکلات بسیج دانشجویی ،اعضا به ارزیابی فعالیت پایگاه ها و کانون ها پرداخته و برای مسائل پیش رو راه حل هایی ارائه نمودند. همچنین با توجه به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر  لزوم توجه به روحیه تکلیف گرایی ونیز نتیجه بخش بودن آنها هریک از اعضا نظرات خود را در مسیر ایجاد روحیه ی تکلیف گرایی و وظیفه محوری عنوان داشتند. لازم به ذکر است اعضا پیشنهادات خود را در رابطه با فعالیت کانون ها، پایگاه ها، نشریات، کلیت عملکردهای حوزه ی بسیج دانشجویی و همچنین برگزاری کرسی های آزاد اندیشی بیان کردند.

در این جلسه مصوب شد در جهت توجه به کارآمد سازی بسیج دانشجویی اعضا نسبت به تشکیل حلقه های پایگاهی وکانونی وهمچنین تشکیل گروه های مطالعاتی ویژه کرسی های آزاد اندیشی  اقدامات لازم به انجام رسانند.

ارتباط با مسئول بسیج دانشجویی

شبکه های اجتماعی

کانال بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان @uisb_ir
کانال تلگرام فرکانس 313 @ferekanse313
کانال تلگرام پایگاه فنی و مهندسی @eng_uisb
کانال تلگرام پایگاه ادبیات @BasijAdabiatEsf
کانال پایگاه علوم تربیتی و روانشناسی @psychobasig
کانال تلگرام هیات مکتب الزهرا @maktabazzahra_esfahan