به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان ، دکتر مهدی کوچک‌زاده، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در مراسم رونمایی از مستند روزهای خرداد در تالار پیامبر اعظم(ص) دانشگاه اصفهان گفت: لازمه یک تصمیم و قضاوت صحیح این است که اول اطلاعات دقیق، مرتبط و صحیح داشته باشیم. دوم اینکه این اطلاعات از حالت خام فرآوری شوند و با روش تحلیل اطلاعات پردازش شوند و در آخر باید نسبت به نتیجه و حاصل حب و بغض نداشته باشیم.
وی افزود: امام خمینی (ره) معتقد است که جنگ ما جنگ اسلام است، علیه تمام نابرابری ها، خوش‌گذرانی‌های مسئولین و حاکمان کشورهای اسلامی، باید توجه داشته باشیم که آل سعود نه به دلیل آل سعود بودن، بلکه به دلیل رفتارش منفور است.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره مجدد به سخنان امام خمینی (ره) در این راستا اظهارداشت: آیا شرایط کشور بیانگر اسلام ناب محمدی و اسلام پابرهنگان است، و پرچم داران آن مظلومین هستند؟
کوچک زاده بیان داشت: وقتی مردم می بینند که شرایط زندگی آنها با شرایط زندگی که مسئولین دارند متفاوت است، و یک مسئول ارشد بیست سال پیش شب تاسوعا با بالگرد برای اسکی روی آب به سد لتیان می‌رود؛ عصیان می کنند و صدای اعتراضشان بلند می‌شود.
وی اضافه کرد: کسانی که مطالباتشان در این کشور به حق برآورده نشده است، حق اعتراض و فریاد دارند، اما اگر این فریادها از روی عصیان و عصبانیت تنها و بدون تعقل باشد، با کسانی هم صدا می‌شوند که همین عدالت را زیر پا گذاشته اند.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اوضاع عمومی کشورخطاب به برخی مسئولین فعلی و سابق گفت: آیا امامی که شما خودتان را منتسب به او می‌‌دانید، با این سیاست‌های خارجی شما موافق است؟ عده‌ای با اشاره به بحث‌های قطعنامه می خواهند امام را الگوی موفق سازش مطرح کنند و از آن بهره ببرند.
کوچک زاده بیان داشت: اگر خود را مقید به پیروی از امام می دانید، بدانید این سیاست خارجی مردود است.
وی در پایان اظهارداشت: حضرت امام(ره) فرمودند آن چیزی که موجب نابودی کومونیسم شد، جدایی حکومت از دین بود، بر اساس این فرمایشات امام باید با تمام وجود از گسترش باج خواهی جلوگیری کنیم و دشمنان را شکست دهیم چرا که ما غیر از خدا هیچ کسی را نداریم.
گفتنی است، در ادامه برنامه پرسش و پاسخ مکتوب دانشجویی و سوالات شفاهی از طریق تریبون انجام شده و کوچک زاده به سوالات دانشجویان پاسخ داد.
 

ارتباط با مسئول بسیج دانشجویی

شبکه های اجتماعی

کانال بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان @uisb_ir
کانال تلگرام فرکانس 313 @ferekanse313
کانال تلگرام پایگاه فنی و مهندسی @eng_uisb
کانال تلگرام پایگاه ادبیات @BasijAdabiatEsf
کانال پایگاه علوم تربیتی و روانشناسی @psychobasig
کانال تلگرام هیات مکتب الزهرا @maktabazzahra_esfahan