چهارشنبه شب، ششم مهرماه به مناسبت میلاد کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها) و روز دختر مراسم جشنی در جمع دانشجویان دختر دانشگاه اصفهان در آمفی تئاتر خوابگاه شهدای دانشگاه اصفهان، با حضور سرکار خانم نیلچی زاده، اجرای برنامه های متنوع، مولودی خوانی و اهدای جوایز ویژه به شرکت کنندگان در مراسم به همت بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان برگزارشد.

سرکارخانم نیلچی زاده در ابتدای سخنان خود آغاز سال تحصیلی جدید را به دانشجویان حاضر در مراسم تبریک گفتند وسپس به تبیین جایگاه دختران و بانوان در جامعه و ارزش وجودی ایشان و مسئله حجاب پرداختند. در ادامه نیز فلسفه استفاده از رنگ ها، خصوصاً رنگ مشکی را برای پوشش بانوان در عرصه اجتماعی با ذکراحادیثی بیان داشتند و این که پوشیدن رنگ مشکی به عنوان پوشش دراجتماع نه تنها کراهتی ندارد بلکه حفاظی در برابر نگاه های هوس آلود می باشد. در انتهای سخن ایشان سالی  پربار ازلحاظ علمی و معنوی را برای دانشجویان حاضر درمراسم از درگاه خداوند درخواست کردند.در پایان مراسم نیز به حاضرین در جلسه که «معصومه» نام داشتند، هدایایی به رسم یادبود اهدا شد.

{AG thumbWidth="200" thumbHeight="120" thumbAutoSize="none" arrange="priority" backgroundColor="ffffff" foregroundColor="808080" highliteColor="fea804" frame_width="500" frame_height="300" newImageTag="1" newImageTag_days="7" paginUse="1" paginImagesPerGallery="30" albumUse="1" showSignature="0" plainTextCaptions="0" template="classic" popupEngine="slimbox"}ejra/masome/1{/AG}

ارتباط با مسئول بسیج دانشجویی

شبکه های اجتماعی

کانال بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان @uisb_ir
کانال تلگرام فرکانس 313 @ferekanse313
کانال تلگرام پایگاه فنی و مهندسی @eng_uisb
کانال تلگرام پایگاه ادبیات @BasijAdabiatEsf
کانال پایگاه علوم تربیتی و روانشناسی @psychobasig
کانال تلگرام هیات مکتب الزهرا @maktabazzahra_esfahan