یکشنبه 10مهرماه، سال جهاد اقتصادی، چهارمین سالگرد تدفین شهدای گمنام دانشگاه اصفهان در تالارپیامبراعظم دانشگاه و درجمع تعدادی ازدانشجویان و باحضورمیهمانان ارجمند به همت بسیج دانشجویی برگزارشد.

در این برنامه پس ازقرائت قرآن وپخش سرود ملی، حجت الاسلام صادقی، راوی سال­های دفاع و حماسه به سخنرانی پرداختند. ایشان در ابتدا دانشجویان را به مدد­ گرفتن از شهدا رهنمون کرده و از ارزش­ها و ضد ارزش­ها سخن به میان آوردند. ایشان همچنین در رابطه با صهیونیست­ها و ماهیتشان و همچنین عقاید و اهدافشان مطالبی رابیان کردند. حجت الاسلام صادقی در پایان سخن به تبیین معنای شهید پرداخته و طبق فرمایشی از پیامبر عظیم الشأن اسلام (صلی الله علیه و آله) شفاعت شهدا را مقدمه شفاعت اهل بیت (علیهم السلام) و پیامبر ( صلی الله علیه و آله)  بیان کردند.

در ادامه برنامه مستند آخرین تپش با محتوای وضعیت نامناسب حرم الشهدای دانشگاه و بیان مطالبات در این رابطه پخش شد.

در این مراسم همچنین از خانواده بزرگوار شهید جان نثاری که در مبارزه با گروه تروریستی پژاک به شهادت رسیده بودند، تقدیر به عمل آمد.

آخرین سخنران این جلسه، برادر ارجمند جواد تاجیک، دبیر اجرایی ستاد راهیان نور کشوری بودند. ایشان در سخنان خود بیان داشتند که در دانشگاه بایستی به معنویت نیز به اندازه علم توجه کرد و طبق فرمایش امام خمینی(رحمة الله علیه) دانشگاه باید دانشگاه اسلامی باشد.

درپایان مراسم پس از مداحی مداح اهل بیت (علیهم السلام)، برادر ارجمند آقای امامی، از خانواده 3 تن از شهدای دانشگاه نیز تقدیر به عمل آمد. همچنین بعد از برگزاری نماز جماعت مغرب و عشا، دانشجویان بر سر مزار شهدای گمنام حضور به هم رسانده و با اهدای گل و غبارروبی با آرمان های والای آن بزرگواران تجدید میثاق و ادای احترام کردند.

{AG thumbWidth="200" thumbHeight="120" thumbAutoSize="none" arrange="priority" backgroundColor="ffffff" foregroundColor="808080" highliteColor="fea804" frame_width="500" frame_height="300" newImageTag="1" newImageTag_days="7" paginUse="1" paginImagesPerGallery="40" albumUse="1" showSignature="0" plainTextCaptions="0" template="classic" popupEngine="fancybox"}ejra/salgard-tadfin{/AG}

ارتباط با مسئول بسیج دانشجویی

شبکه های اجتماعی

کانال بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان @uisb_ir
کانال تلگرام فرکانس 313 @ferekanse313
کانال تلگرام پایگاه فنی و مهندسی @eng_uisb
کانال تلگرام پایگاه ادبیات @BasijAdabiatEsf
کانال پایگاه علوم تربیتی و روانشناسی @psychobasig
کانال تلگرام هیات مکتب الزهرا @maktabazzahra_esfahan