اظهارات فائزه هاشمی در جهت پروژه نفوذ آمریکا به سیستم فکری کشور است/ آقای هاشمی دخترش را سرجایش بنشاند
مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان گفت: بدون شک اظهاراتی مانند عدم استفاده از دین در حکومت‌داری، در فرآیند نفوذ دشمن به سیستم فکری کشور است و چنین افرادی با این اعمال خود قطعات پازل نفوذ آمریکا را تکمیل می‌کنند.محسن عادلی‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اشاره به اظهارات فائزه هاشمی در خصوص حکومت دینی و ضرر آن برای کشورداری، اظهار کرد: این بار اول نیست که دختر آقای هاشمی با اظهارات بی‌پایه و اساس خود برای کشور مشکلاتی را به وجود آورده و با آبروی پدر خود بازی می‌کند.

وی افزود: اسلام در هر دو زمینه فردی و اجتماعی برای مردم جهان نازل‌ شده و همان‌طور که در سیره پیامبر اکرم(ص) و ائمه اطهار(ع) نیز وجود دارد کامل‌ترین جنبه اجتماعی اسلام به کار بردن قوانین الهی آن در نحوه کشورداری و حکومت است.

مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان بیان کرد: وجود اسلام ناب محمدی برای ایران و استفاده از قوانین و آداب آن به عنوان هسته مرکزی حکومت، همواره مهم‌ترین برکت و نتیجه قیام خونین مردم برای انقلاب اسلامی بوده و مطمئناً یکی از مؤثرترین عوامل در پیشرفت ایران در همه زمینه‌ها، مبانی اسلام ناب از جمله اصل مترقی ولایت‌فقیه بوده و خواهد بود.

عادلی‌نژاد عنوان کرد: فائزه هاشمی در فتنه 88 و قبل از آن و امروزه نیز با سخنان و اعمال خود همواره باعث به وجود آمدن مشکلاتی در کشور شده است که نتیجه آن چیزی جز ضرر برای کشور نخواهد بود.

وی با اشاره پروژه نفوذ دشمن به سیستم مدیریت و فکری کشور، عنوان کرد: بدون شک دیدار با سردمداران فرقه ضاله بهاییت و اظهاراتی مانند عدم استفاده از دین در حکومت‌داری، در فرآیند نفوذ دشمن به سیستم فکری کشور مؤثر خواهد بود و هاشمی با این اعمال خود قطعات پازل نفوذ دشمن همیشگی ملت ایران یعنی آمریکا را تکمیل خواهد کرد.

مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان با اشاره به بخش دیگری از سخنان فائزه هاشمی مبنی بر بدبین شدن مردم به اسلام به دلیل اعمال برخی از مسؤولان، تأکید کرد: برای این موضوع مطمئناً اولین متهم خود فائزه هاشمی و اطرافیان وی خواهند بود، چراکه با اعمال خود در فتنه 88 و 78 و در دیگر مشکلات کشور، همواره در مقام دفاع از نظام براندازان برآمده‌اند و وجهه پدر خود را خراب کردند.

عادلی‌نژاد تبیین کرد: لازم است رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام جدی‌تر وارد گود شده و جلوی دختر خود را بگیرد که با اعمال و اظهارات دخترش، آبروی چندین ساله‌اش بر باد نرود.

وی با اشاره به اینکه هاشمی دختر خود را سر جایش بنشاند، بیان داشت: همان‌طور که در طول سال‌های بعد از انقلاب دیده‌ایم، اگر فائزه هاشمی از گفته‌های خود پشیمان نشود و عذرخواهی نکند، مردم پاسخی کوبنده به وی خواهند داد، چراکه مردم غیرتمند ایران همواره پشتیبان مبانی و اصول اسلام بوده و برای آن خون خود را نیز می‌دهند.

مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان در پایان تشریح کرد: هاشمی با این اظهارات خود، موجبات خوشحالی دشمنان نظام را به وجود می‌آورد و اگر با بازنگری در مورد اظهارات و اعمال خود نپردازد، دانشجویان و مردم انقلابی پاسخ وی را خواهند داد.

ارتباط با مسئول بسیج دانشجویی

شبکه های اجتماعی

کانال بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان @uisb_ir
کانال تلگرام فرکانس 313 @ferekanse313
کانال تلگرام پایگاه فنی و مهندسی @eng_uisb
کانال تلگرام پایگاه ادبیات @BasijAdabiatEsf
کانال پایگاه علوم تربیتی و روانشناسی @psychobasig
کانال تلگرام هیات مکتب الزهرا @maktabazzahra_esfahan