بیانیه دانشجویان انقلابی دانشگاه اصفهان نسبت به مسائل جلسه "حضور حداکثری، جمهوری دوازدهم " در روز 17 اردیبهشت ماه
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِيمِ
يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لِمَ تَقُولُونَ مَا لَا تَفْعَلُون
كَبُرَ مَقْتًا عِندَ اللَّهِ أَن تَقُولُوا مَا لَا تَفْعَلُونَ
ﺍﻯ کسانی که ایمان آورده اید! ﭼﺮﺍ ﭼﻴﺰﻯ ﺭﺍ ﻣﻰ  ﮔﻮﻳﻴﺪ ﻛﻪ ﺧﻮﺩ ﻋﻤﻞ ﻧﻤﻰ  ﻛﻨﻴﺪ؟ ﻧﺰﺩ ﺧﺪﺍ ﺑﻪ ﺷﺪﺕ ﻣﻮﺟﺐ ﺧﺸﻢ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﭼﻴﺰﻯ ﺭﺍ ﺑﮕﻮﻳﻴﺪ ﻛﻪ ﺧﻮﺩ ﻋﻤﻞ ﻧﻤﻰ  ﻛﻨﻴﺪ.
(سوره مبارکه صف آیات دوم و سوم)
ذبح حقیقت به بهانه ی اخلاق- برای آنان که نبودند-


دیروز شاهد موجی از بیانیه‌ها علیه تشکل ها و دانشجویان انقلابی از جانب آنهایی بودیم که خود سنگ ادب را به سینه می زنند اما در نشریات و جلسات خصوصی و عمومی شان به خوبی مفهوم اخلاق و ادب را روشن نمودند و تاب شنیدن و شنیده شدن سخن مخالفشان را نداشته و ندارند و با کمال قباحت خطاب به تفکر مخالفشان از الفاظ زننده ای همچون سگ, اسب, مگس، و.... استفاده نمودند.
نکته قابل تأمل این است که مسوولین، اشخاص و البته تشکل های گوش به فرمان مسئولین معلوم الحالی که تا دیروز مخالف ورود اسلام به حوزه علم و تعلم بودند، از آیات و روایات در تأیید سخن خود, شاهد ‌گرفتند و سخنان مدعو محترم برنامه مذکور را اهانت به ساحت علم و دانشگاه تلقی کردند.
برگزارکنندگان مراسم‌های رقص و آواز و مدافعان امضای سند خیانتکارانه ۲۰۳۰ که مروج سبک زندگی غربی و آموزش مسائل جنسی به کودکان و طرفدار هم‌جنس‌گرایی است, سخنان مطرح شده در جلسه ۱۷ اردیبهشت را مخالف اخلاق و شأن دانشگاه و برگزارکنندگان مراسم را ملزم به عذرخواهی کرده‌اند.
اکنون یک سؤال اساسی و مهم مطرح است و آن هم اینکه چرا آن زمان که افراد مختلف از یک حزب سیاسی خاص در فضای پاک و دارای قداست دانشگاه, دهان به توهینِ اسلام و نظام و مقام معظم رهبری می گشایند, کسی احساس تکلیف نمیکند؟
چرا آن زمان که در دانشگاه اصفهان استادی با خانم دانشجوی نامحرم در برنامه رسمی و دارای مجوز از مسئولین دانشگاهی , در حضور جمعیت مصافحه میکند , کسی به خود زحمت بیانیه صادر کردن نمیدهد؟
چرا آن زمان که در پوشش برنامه های فرهنگی و با مجوز رسمی از مسئولین دانشگاهی , مجلس رقص و آواز و پایکوبی برپا میکنند , کسی نگران شأن و قداست فضای دانشگاه نمیشود؟
اما حالا که سخنان به حقِ رهبر معظم انقلاب و امام خمینی (ره) در فضای دانشگاه مطرح میشود, همه احساس تکلیف در صدور بیانیه نموده اند؟
یاللعجب....
شما که دم از پیروی از مشی و مرام امام خمینی (ره) میزنید مگر فراموش کرده اید که امام بزرگوار ما فرمودند: تا من هستم نخواهم گذاشت کشور به دست لیبرال ها بیفتد.(سوم اسفند 63)
رهبر معظم انقلاب فرمودند: نگذارید الگوهای لیبرالیسم غربی خود را بر شما تحمیل کند.(26 شهریور 90)
واقعا تأسف بار است که لیبرال ها این حق را برای خود قائل هستند که به عنوان تئوریسین اقتصادی حزب سیاسی خاص در پوشش کسوت شریف استادی و در سایه امنیت حاصل از فداکاری‌های نیروهای مسلح، متعرض رهبر انقلاب شوند که چرا به پاسداران حریم آبی کشورمان نشان فتح داده‌اند، اما کسی حق ندارد به این گستاخی پاسخ دهد چرا که متهم به بداخلاقی می‌شود.
چطور زمانی که همین لیبرال مسلکان شیفته غرب دهان به اهانت و هتک حرمت امام حسین(ع) چه در کف میدان در روز عاشورای 88 و چه در برنامه برگزار شده توسط انجمن به اصطلاح خط امام سابق، باز می کنند کسی از اخلاق زیرپا نهاده شده و هتک حرمت صورت گرفته حرفی نمی زند و همه زبان به کام گرفته و از آن بدتر استادان لیبرال مسلک نیز از این هتک حرمت به ساحت قدسی ائمه هدی حمایت می کنند.
ما به عنوان جوانان انقلابی در عین اینکه پایبند به اصول اخلاقی هستیم و با هرگونه بی اخلاقی در هر فضایی مخالفیم در عین حال بر موضع خود مبنی بر اینکه فضای سالم و مقدس دانشگاه جای لیبرال ها نیست پافشاری میکنیم و لازم است مسئولین به جای حمایت از لیبرالیسم به مبانی قانون اساسی و منویات مقام معظم رهبری پایبند باشند و به جای حرکت در مسیر خلاف انقلاب, در جهت تحقق آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی حرکت نمایند.
والسلام علی من اتبع الهدی

ارتباط با مسئول بسیج دانشجویی

شبکه های اجتماعی

کانال بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان @uisb_ir
کانال تلگرام فرکانس 313 @ferekanse313
کانال تلگرام پایگاه فنی و مهندسی @eng_uisb
کانال تلگرام پایگاه ادبیات @BasijAdabiatEsf
کانال پایگاه علوم تربیتی و روانشناسی @psychobasig
کانال تلگرام هیات مکتب الزهرا @maktabazzahra_esfahan