array(1) { [0]=> string(16) "no selected file" }
به گزارش معاونت رسانه و فضای مجازی بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان، هوشنگ طالبی، رئیس دانشگاه اصفهان در مراسم تکریم و معارفه مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان گفت: بسیج شدن مردم در کمک به سیل‌زدگان از سراسر کشور یادآور همان بسیجی بود که در دفاع مقدس مقابل صدامیان ایستاد، همان روحیه‌ای که جنگ را اداره کرد امروز سیل را اداره می‌کند و فردا کشور بدون نفت را اداره خواهد کرد.

وی با تأکید بر لزوم حفظ وحدت در سختی‌ها تصریح کرد: بسیج در دانشگاه دارای ابعاد ویژه‌ای است که آن را از سایر رده‌های بسیج متفاوت می‌کند، بسیج علمی و متشکل از نیرو‌های فرهیخته‌ای است که حرف علمی می‌زنند و با علم کشور را اداره خواهند کرد.

محمدحسین کفعمی، مسئول بسیج دانشجویی استان اصفهان در این مراسم گفت: بسیج دانشجویی در واپسین روز‌های عمر امام خمینی (ره) و پس از یک جنگ تمام عیار هشت ساله شکل گرفت و در پیامی که امام (ره) به مناسبت تشکیل بسیج صادر کردند افق‌های جدیدی از عرصه‌هایی که بسیج باید میدان‌دار آن‌ها باشد را ترسیم کردند؛ عرصه‌هایی که نشان از نگاه بلند امام به هویت بسیج و حرکت به سوی تمدن‌سازی نوین اسلامی با تشکیل هسته‌های مقاومت در جهان داشت.

کفعمی با اشاره به مطالبات مقام معظم رهبری از جوانان در بیانیه گام دوم انقلاب خاطرنشان کرد: نقش بسیج دانشجویی برای تحقق یک سند راهبردی مانند بیانیه گام دوم نقشی اثرگذار است و به عنوان تشکیلات انقلاب اسلامی در دانشگاه‌ها باید ۷ مطالبه رهبری را عملی و در راستای تحقق مراحل پنج‌گانه انقلاب اسلامی قدم بردارد.

وی افزود: یکی از زمینه‌های موفقیت بسیج دانشجویی ارتباط مناسب با سایر مجموعه‌های دانشگاه است، بسیج باید تقویت‌کننده جریان انقلاب اسلامی در دانشگاه باشد و این جز با راهنمایی‌های نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، نصیحت‌های پدرانه بسیج اساتید و حمایت‌های مسؤولان دانشگاه محقق نمی‌شود؛ بسیج دانشجویی رقیب سایر تشکل‌ها نبوده و نباید باشد و تعامل فعلی باید ادامه پیدا کند.

کفعمی حوزه بسیج دانشگاه اصفهان را جزو حوزه‌های اثرگذار استان دانست و بیان کرد: بسیج دانشجویی باید جدی‌تر برای شناخت و حل تخصصی مسائل نظام و نقش‌آفرینی میدانی ورود پیدا کند.
 
در مراسم تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان، براساس حکم ابلاغی محمدامین احمدی به عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان منصوب و از زحمات دو ساله‌ محمدحسن سیوندیان مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان در مدت زمان تصدی این پست تقدیر و تشکر به عمل آمد.
 

ارتباط با مسئول بسیج دانشجویی

شبکه های اجتماعی

کانال بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان @uisb_ir
کانال تلگرام فرکانس 313 @ferekanse313
کانال تلگرام پایگاه فنی و مهندسی @eng_uisb
کانال تلگرام پایگاه ادبیات @BasijAdabiatEsf
کانال پایگاه علوم تربیتی و روانشناسی @psychobasig
کانال تلگرام هیات مکتب الزهرا @maktabazzahra_esfahan